Roger

Roger Weichert jest niezastąpionym Project Managerem. W S Words zajmie się rozwojem nowych usług, koordynowaniem projektów prowadzonych dla klientów agencji oraz wsparciem działań marketingowych.

Roger Weichert, z wykształcenia kulturoznawca i medioznawca, obecnie finalizuje studia doktoranckie na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie z zakresu Bezpieczeństwa Narodowego. W przeszłości zdobywał szlify dziennikarskie w nieistniejącym już radiu RMI FM w Poznaniu, a także Radiu Merkury i Tok FM oraz w Głosie Wielkopolskim. Przez blisko 4 lata współpracował z portalem Stacjakultura.pl jako etatowy recenzent książek. Odbywał staż w Biurze Przedstawicielskim Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych w Brukseli. Wspierał rozwój start-upu LokalnyRolnik.pl, pełniąc funkcję Content Managera w projekcie. Pod koniec 2015 roku dołączył do redakcji magazynu {slow}, w której objął Dział Kultury i w nim przede wszystkim wyżywa się dziennikarsko. Nie stroni jednak od tematów społecznych czy pisania o podróżach. Autor tekstów do albumu The Best Polish Illustrators wydanego przez {slow}.

Człowiek zdecydowanie mobilny, poza Polską mieszkał też w Wielkiej Brytanii i Francji. Hobbystycznie śpiewa, kocha czytać książki i żywi nadzieję, że sam kiedyś popełni jakąś godną uwagi publikację książkową. Pasjonuje się wszystkim, co dotyczy Bałkanów, a szczególnie państw byłej Jugosławii. Uwielbia grać w tenisa, i choć nie przytrafiła się mu profesjonalna kariera, to jeździ po amatorskich turniejach i czerpie z tych okoliczności mnóstwo satysfakcji.