Grzegorz

Grzegorz jest CEO agencji S Words. Zajmuje się tworzeniem strategii dla Klientów i pilnowaniem, żeby byli usatysfakcjonowani, a podjęte przez agencję działania przynosiły im wymierne efekty wizerunkowe i sprzedażowe.

Studiował Filologię Ukraińską na Uniwersytecie Warszawskim. Z marketingiem i sprzedażą związany od prawie dekady. Współpracował z wieloma firmami z branży FMCG, healthcare, e-commerce, sportowej, IT i nowe technologie, dla których tworzył strategie sprzedażowe oraz plany komunikacji B2B w mediach tradycyjnych, internetowych i społecznościowych. Współpracował m.in.ze start-upem Prowly, gdzie zajmował się pozyskiwaniem i utrzymywaniem relacji z klientami, tworzeniem treści oraz odpowiadał za program webinarów, w czasie których przeszkolił prawie 1000 osób zainteresowanych nowymi technologami i trendami w komunikacji, marketingu i PR. Był związany także z globalną agencją LEWIS PR. Dysponuje bogatym doświadczeniem dziennikarskim, które zdobywał w Gazecie Wyborczej, Polsce The Times oraz portalu Gazeta.pl. Mieszkał i pracował m.in. w Kijowie i Brukseli, stały klient linii lotniczych na trasie Warszawa-Londyn. Bloger i szkoleniowiec.

Prelegował i szkolił w Polsce i za granicą na takich wydarzeniach jak.: V4 Digital Day, Startup Bootcamp, Startup Digest, Innovation Lab, Idea Hub, Wolves Summit, Innovation AD, Idea Hub, Czwartkowe Spotkania Social Media, Komu Komunikacja, PR bez Krawatów, Wykładzina, Jungle Web Łódź. Grzegorz jest także mentorem biznesowym, m.in. w serwisie Lifetramp. W 2015 roku uznany za jedną ze stu najbardziej inspirujących osób w polskiej branży interaktywnej