Nasz zespół profesjonalistów z zakresu marketingu, PR-u i sprzedaży wytrwale pracuje nad kampaniami międzynarodowymi oraz chętnie współpracuje z firmami, które chcą zaistnieć na rynku polskim lub poszerzyć swoją grupę docelową o obcokrajowców mieszkających w Polsce.

Wiedzę teoretyczną (związaną z wykształceniem) i praktyczną naszego zespołu (częste podróże, mieszkanie w wielu miejscach na świecie) wykorzystujemy, żeby dotrzeć do obcokrajowców mieszkających w Polsce. Pomagamy klientom z branży HORECA dostosować tworzone przez nich treści do wymogów obcokrajowców. Nasi klienci często zaskoczeni są efektami naszych działań, będąc przyzwyczajeni jedynie do preferencji Polaków.

W naszych kampaniach proponujemy mieszankę odpowiednich nośników reklamowych, PR, landing page’ów, dedykowanych serwisów czy stron internetowych, ale także filmów i broszur. Nasze działania oparte są o analizy trendów w mediach społecznościowych, badania i przeprowadzane przez nas ankiety. Każdą kampanię monitorujemy i optymalizujemy, aby upewnić się, że stanowi rzeczywistą – sprzedażową i wizerunkową wartość dla naszych klientów. Chętnie prowadzimy także kampanie employer brandingowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!